Attēlā: Lielie lasīšanas svētki Ķīpsalas izstāžu centrā

Bērniem  jābūt gataviem atbildēt uz dažādiem jautājumiem par Latvijas Nacionālās bibliotēkas jauno ēku. Lai sagatavotos, jāizmanto mājaslapa www.lnb.lv, kā arī citas ar celtniecības projektu saistītās mājaslapas. Ir sagatavotas jaukas balvas katram delegātam, kas pārstāvēs savu bibliotēku, tiks suminātas programmas aktīvākās bibliotēkas.
Atgādinām, ka  tiek laipni gaidīti bibliotekāri kopā ar vienu no savas bibliotēkas "Bērnu žūrijas" ekspertu plkst. 12.00 grāmatu paviljona balkonā. Līdzi jāņem "Bērnu žūrijas" piederības zīme: nozīmīte jeb atstarotājs, kas kalpos arī par brīvbiļeti izstādē "Skola 2009"!
Ņemot vērā ekonomisko situāciju, lūgums rajona ietvaros apzināt un informēt (pa e-pastu: berni@lnb.lv vai tālruni 67312792) par iespēju piedalīties Lielajos lasīšanas svētkos, lai varam plānot dalībnieku skaitu.
Paldies par sadarbību!

Informāciju sagatavoja:
Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bibliotēku attīstības institūta Bērnu literatūras centrs