LibrarIN ir Horizon Europe projekts, kas kalpo kā platforma sabiedriskā labuma kopradei un uz pieprasījumu balstītu publisko bibliotēku pakalpojumu attīstībai Eiropas bibliotēkās. Projekta ietvaros tiks pētīti veidi, kā bibliotēkas var attīstīt jaunas funkcijas, pielietot jaunas tehnoloģijas, radīt jaunus pakalpojumus un sadarboties ar kopienu, kuru tās apkalpo. Projekts ir desmit partneru no deviņām Eiropas valstīm sadarbības rezultāts, un tas ilgs līdz 2025. gada oktobrim. LIBER ir viens no projekta partneriem un aktīvi iesaistās šīs ieinteresēto personu grupas izveidē.

LibrarIN aicina nozares ekspertus palīdzēt atlasīt valsts, pašvaldību un kopienu bibliotēku, kā arī universitāšu bibliotēku pārstāvniecību. Atlasīto personu grupa iesaistīsies ideju, pieeju un politikas veidotājiem paredzētu stratēģisku rekomendāciju kopradē. Sniedzot ieguldījumu un atgriezenisko saiti, grupa piedalīsies LibrarIN projekta veidošanā un sniegs vērtīgu ieguldījumu, lai tas izdotos.

LibrarIN meklē kandidātus ar pieredzi inovāciju jomā bibliotēkās. Kandidātiem jābūt motivētiem izmantot projekta rezultātus, rīkus un ieteikumus savā darbā savās bibliotēkās. Pieteikties var bibliotēku pārstāvji no Eiropas Ekonomikas zonas, Apvienotās Karalistes un ASV.

Pieteikumu iesniegšanas termiņš ir 2023. gada 22. marts.

Vairāk par pieteikšanos ŠEIT

Papildu informācija:
Barbara van der Vārta
Kopienas iesaistīšanās un apmācības darbinieks
LIBER Europa
barbara.vandervaart@libereurope.org