Agrāk šī informācija ik dienu tika publicēta aģentūras LETA ziņu lentēs, bet tagad apkopota vienuviet un to pēc lietotāja izvēlētiem meklēšanas kritērijiem iespējams aplūkot dienas, mēneša vai gada ietvaros, kā arī meklēt ar kādu personu vai procesu saistītus notikumus.
 
"Esam izveidojuši sistēmu, kas lietotājam piedāvā plašas meklēšanas un atlasīšanas iespējas. Vajadzības gadījumā iespējams, piemēram, atlasīt 2000. gada marta būtiskākos notikumus Latvijas ekonomikā vai noskaidrot, kam nākamgad apritēs 50 gadu jubileja," skaidrojis LETA Ārzemju ziņu nodaļas vadītājs Guntars Grīnums.
 
Pēdējos desmit gadus aģentūra LETA apkopoja svarīgākos notikumus no Latvijas jaunāko laiku vēstures, bet tagad sadaļa papildināta ar faktiem pat no pirmā gadu tūkstoša.
Arī pasaules notikumu sadaļā iekļauti gan senvēstures, gan pēdējo gadu notikumi, apskatot visdažādākās jomas – politiski un ekonomiski nozīmīgākos vēstures faktus, atklājumus, dažādus sasniegumus un citus interesantus notikumus.
 
Jubilāru sadaļās iekļauti dažādu nozaru pārstāvji, sākot ar politiķiem un beidzot ar izklaides industrijas zvaigznēm gan Latvijā, gan pasaulē.
 
Sadaļas "Šī diena vēsturē" saturs tiek pastāvīgi papildināts. Jau tuvākajā nākotnē plānots sadaļu papildināt arī ar saistītiem fotoattēliem un notikumu aprakstiem, kā arī saitēm uz dažādām datubāzēm.
 
 
Jānis Bagātais LETA
Copyright © LETA