Rīt, 27. februārī, plkst. 15.00 Latvijas Radio 5 – Pieci.lv (turpmāk Pieci.lv) raidījuma “Domnīca” tiešraides tematika būs literatūra un lasīšana. Vispirms ar biedrības “Papardes zieds” pārstāvjiem runāsim par dažādiem informācijas ieguves veidiem, lai rastu atbildes uz jautājumiem par seksuālo veselību. “Domnīcas” turpinājumā būs saruna par detektīviem: vai latvieši māk tos rakstīt un kāpēc, iespējams, nemākam radīt paši savu mis Mārplu vai Šerloku Holmsu? Raidījumu vadīs Pieci.lv ētera balsis Daira Kokoreviča un Justīne Savitska.

Piektdien no plkst. 16.00 līdz 18.00 Latvijas Radio 1 informatīvi analītiskās programmas “Pēcpusdiena” komanda tiešraidē no Grāmatu izstādes stāstīs par grāmatu izstādē notiekošo un grāmatām, kuras palīdz attīstīt uzņēmējdarbību. “Pēcpusdienu” vadīs Latvijas Radio 1 programmu vadītāja Arta Skuja.

Savukārt sestdienas, 28. februāra rītu jau plkst. 9.00 iesāks Pieci.lv brīvdienu rīta programma “Brīvdienu rīti” ar Māru Upmani-Holšteini. Līdz plkst. 11.00 raidījuma rubrikā “Čau, mammīt!” runāsim par bērnu grāmatām, bet rubrikā “Viesis ar karti” izdevniecības pārstāvis stāstīs par Latvijas ceļvežu veidošanu.

Pēc tam Latvijas Radio 1 plkst. 11.00 tiešajā ēterā no lielākajiem Latvijas grāmatu svētkiem būs dzirdami raidījuma “Kultūras rondo” vadītāji Ingvilda Strautmane un Zigfrīds Muktupāvels. Latvijas Radio improvizētajā studijā paredzēta tikšanās ar rakstniekiem un izdevējiem, kuri iepazīstinās klausītājus ar savām jaunākajām grāmatām. Tāpat interesēsimies par notiekošo Grāmatu maiņas punktā un stāstīsim par Lielajiem grāmatu lasīšanas svētkiem, kas pulcēs bērnus no visas Latvijas.

Aicinām Latvijas Grāmatu izstādē būt kopā ar Latvijas Radio 1 un Pieci.lv un tiešraidēm no Ķīpsalas sekot radio frekvencēs un interneta vietnēs latvijasradio.lv un pieci.lv, kā arī sociālo tīklu kontos Twitter http://twitter.com/LatvijasRadio un http://twitter.com/PieciLV, Facebook http://www.facebook.com/LatvijasRadio, http://www.facebook.com/piecilv un Draugiem.lv http://www.draugiem.lv/latvijasradio/ un http://www.draugiem.lv/pieci/.