Katrs pats izvēlas, kuru grāmatas veidu lietot ir ērtāk: atvaļinājumā līdzi ņem e-grāmatu lasītāju, kurā ietilpst neierobežots grāmatu skaits, bet viesistabas grāmatplaukta goda vietā novieto jaunākos romānus un uzziņu grāmatas.

Vai zini, ka šajās dienās Apgāds Zvaigzne ABC svin savas tūkstošās elektroniskās grāmatas “dzimšanu”, bet 8. martā atzīmēsim pirmās e-grāmatas 5 gadu jubileju? Svētkus sāksim svinēt 26. februārī – vienu dienu pirms Ķīpsalas izstāžu hallē durvis vērs Latvijas Grāmatu svētki -, bet noslēgsim 8. martā. Kas sagaida lasītājus šajās 10 dienās?

No 26. februāra katru dienu lasītājus iepriecināsim ar 50 % atlaidi kādai e-grāmatai, turklāt šis grāmatu saraksts līdz 8. martam papildināsies: 26. februārī tā būs viena e-grāmata, 27. februārī tai pievienosies nākamā, 28.  februārī tās jau būs trīs grāmatas, utt. Savukārt 8. martā, kad svinēsim pirmās Zvaigzne ABC e-grāmatas piecgadi, 10 esošajām pievienosies vēl 10 e-grāmatas, tādējādi šajā dienā ar 50% atlaidi varēs iegādāties 20 e-grāmatas. Starp akcijas e-grāmatām ir gan pavisam jauni darbi, kuru atvēršanas svētki paredzēti Ķīpsalā, gan 2014. gada populārākās e-grāmatas dažādos žanros.

Apgāds Zvaigzne ABC pirmo e-grāmatu publicēja 2010. gada 8. martā. Tā bija Jura Rubeņa un Lorensa Frīmena grāmata ar zīmīgo nosaukumu “Krīzes iespējas”. Pirmā e-grāmata, kas tika piedāvāta Apple ierīču faniem un bija lasāma iBooks aplikācijā, bija Valtera Aizaksona biogrāfiskais darbs “Stīvs Džobss”, kas bija pieejams pirms drukātās grāmatas, proti, 2012. gada 26. oktobrī. Esam gandarīti, ka Zvaigzne ABC lasītājiem var piedāvāt aizraujošus dāmu romānus, intriģējošus detektīvus, vērtīgas biznesa grāmatas, mīļus bērnu darbus, noderīgu mācību literatūru lasītājiem, kuri vēlas iepazīt atzītu latviešu un ārzemju autoru e-grāmatas jebkurā vietā un laikā.

Izmantojiet lielisko jubilejas akciju no 26. februāra līdz 8. martam. Vairāk informācijas: www.zvaigzne.lv!

Gaidīsim jūs arī Grāmatu svētkos Ķīpsalā no 27. februāra līdz 1. martam – būs tikšanās ar autoriem, papīra un e-grāmatas, izpriecas bērniem, dažādi jaunumi.