Ar sniegotu joni tuvojas Ziemassvētki, kas parasti ir priecīgi, sirdssilti un dvēseliski svētki. Lai radītu citos šādas sajūtas nav nepieciešama liela nauda, ir vajadzīga tikai sapratne un dāvināšanas prieks. Dāvanai pat nav jābūt ieliktai kastē un pārsietai ar krāšņu lenti. Tā var būt mūzika, dziesma vai pat deja.

Šajā sakarā, 22. decembrī plkst. 15:00 Latvijas Neredzīgo bibliotēkas kolektīvs dāvinās saviem lasītājiem-redzes invalīdiem Ziemassvētku koncertu "Ieklausies ar sirdi, saredzi ar dvēseli".

Tā būs dāvana, kuru nevar nopirkt par naudu. Neredzīgo bibliotēkas kolektīvā un viņu draugu lokā ir cilvēki, kuri spēlē ģitāru, klavieres, prot dziedāt un deklamēt. Parasti šādos bibliotēkas rīkotajos pasākumos tiek uzaicināts kāds īpašs viesis. Pagājušo reizi tā bija folkmūziķe Anta Eņģele, kura ar prieku dāvināja skatītājiem trīs savas burvīgās dziesmas. Šoreiz uz Ziemassvētku koncertu ir aicināta latvju tautā iemīļota, cienījama un dvēseliska mūziķe Ieva Akuratere ar grupu "Lidojušais paklājs".

Kaut Neredzīgo bibliotēkas skatuvīte ir ļoti maziņa, viss, kas uz tās notiek ir liels, tāpēc baudīt koncertu ir aicināti ikviens bez ierobežojumiem.

Uz tikšanos sirdi sildošā un dvēseli bagātinošā koncertā!

Informāciju sagatavoja:
Gunta Bite