Karjeras izvēle ir ļoti svarīgs lēmums jebkura cilvēka dzīvē. Reizēm sākotnēji izvēlāmies to, ko pieprasa sabiedrība, noliedzot pašu intereses, bet ir reizes, kad izkāpjam no rāmjiem, un izvēle ir mūsu pašu rokās.

Latvijas Kultūras koledžā ir iespēja apgūt tādas studiju specializācijas, kā Digitālā satura producēšana, Pasākumu un teātru režija, Foto un video producēšana, Bibliotēkas informācijas speciālista arodu un vēl daudzas citas.

6. aprīlī, Latvijas Kultūras koledžā norisināsies Atvērto durvju diena, kurā būs iespēja iepazīties ar studiju programmām, attiecīgi uzzināt interesējošus jautājumus par Bibliotēkas informācijas speciālista programmu, norisi un iepriekšējās izglītības un prakses pielīdzināšanas iespējām.

Pasākuma sākums 10:00.

Vairāk informācijas tīmekļvietnē kulturaskoledza.lv un sociālajos tīklos!