Šogad papildus jau tradicionālajām studiju programmām, Latvijas Kultūras koledža piedāvās jaunu specializāciju – Kultūras menedžeris ar specializāciju mediju producēšanā. Jaunā specializācija paredz sagatavot kultūras menedžerus, kas spētu profesionāli darboties mediju producēšanas jomā, realizēt radošus projektus televīzijā, radio, virtuālajā vidē un mazbudžeta filmu producēšanā.

Pieteikties pilna laika studijām var no 25. jūlija līdz 5. augustam, nepilna laika studijām līdz 14. septembrim katru darba dienu no 10.00 līdz 17.00 Latvijas Kultūras koledžā (Bruņinieku iela 57, Rīga).

Studenti tiek uzņemti šādās pilna un nepilna laika studiju programmās:

Mākslas institūciju pārvaldība – kultūras menedžeris ar specializāciju pēc izvēles:

• mediju producēšanā (P)*
  • teātra mākslā (P);
  • svētku režijā (P);
  • sarīkojumu vadīšanā (P);
  • reklāmā un sabiedriskajās attiecībās (P/N);
  • mūzikas menedžmentā (P);
  • fotogrāfijā (P);
  • tradicionālajā kultūrā (N);
  • vides dizainā (P);
  • kultūras tūrismā (N);
  • dejā (N);

Laikmetīgā deja – deju kolektīva vadītājs ar specializāciju pēc izvēles:

• laikmetīgajā dejā (P);
  • mūsdienu dejā (P);

Bibliotēkzinātne un informācija – bibliotēku informācijas speciālists ar specializāciju pēc izvēles:

• izglītības iestādes bibliotekārs (N);
  • bibliotēku informācijas speciālists (N).

* P – pilna laika studijas, N – nepilna laika studijas

Papildu informācija pa tālr.: 67846237, e-pastu: studinfo@lkk.gov.lv, mājas lapā internetā: www.kulturaskoledza.lv vai Latvijas Kultūras koledžā, Bruņinieku ielā 57, Rīgā.