Piesakoties līdz 4.septembrim, studiju maksas atlaide – 15 %. Piesakoties no 7.septembra līdz 15.septembrim – 10 % atlaide no mācību maksas.

Studenti tiek uzņemti šādās nepilna laika studiju programmās:

• Mākslas institūciju pārvaldība – kultūras menedžeris ar specializāciju pēc izvēles:
– izdevējdarbībā;
– sabiedriskajās attiecībās un reklāmā;
– mūzikas menedžmentā;
– tradicionālajā kultūrā;
– dejā;
– fotogrāfijā;
– izstāžu menedžmentā;
– vides dizainā;
– kultūras tūrismā;
– svētku režijā;
– amatierteātra režijā;
– sarīkojumu vadīšanā.

• Bibliotēkzinātne un informācija – bibliotēku informācijas speciālists ar specializāciju pēc izvēles:
– izglītības iestādes bibliotekārs;
– bibliotēku informācijas speciālists.

Pieteikties nepilna laika studijām var Latvijas Kultūras koledžā (Bruņinieku iela 57, Rīga) no 1. līdz 15. septembrim katru darba dienu no 10.00 līdz 17.00).

Nepilna laika studiju ilgums – 2,5 vai 3 gadi. Nepilna laika studijas notiek vienu nedēļu mēnesī (no pirmdienas līdz piektdienai pilnu darba dienu) vai divas reizes mēnesī (piektdiena, sestdiena).

Papildus informācija pa tālr.: 67846248, e-pastu: astra.pope@lkk.gov.lv, mājas lapā internetā: www.kulturaskoledza.lv vai Latvijas Kultūras koledžā, Bruņinieku ielā 57, Rīgā.

Latvijas Kultūras koledža piedāvā iegūt pirmā līmeņa profesionālo augstāko izglītību. Studijām Latvijas Kultūras koledžā var pieteikties ikviens, kurš ir ieguvis vidējo izglītību.

Latvijas Kultūras koledža (dibināta 1946. gadā kā Rīgas Kultūras un izglītības darbinieku tehnikums) ir viena no pieredzes un tradīcijām bagātākajām koledžām Latvijā, kas piedāvā modernu izglītību kultūras jomā. Latvijas Kultūras koledža sadarbojas ar kultūras institūcijām visā Latvijā un Eiropā, lai nodrošinātu programmu piesaisti praktiskajam darbam.

Informāciju sagatavoja:
Līva Vīgante