2011. gada 2. septembrī plkst.13.00 Rīgas Centrālās bibliotēkas (RCB) filiālbibliotēkā “Vidzeme” (Rīgā, Brīvības gatvē 206) notiks Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LABS) sagatavoto un izdoto darba aizsardzībai veltīto grāmatu dāvinājuma pasākums.

Tajā piedalīsies Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības priekšsēdētājs Pēteris Krīgers, LBAS darba aizsardzības speciālists Mārtiņš Pužuls un citi LBAS pārstāvji, RCB administrācijas pārstāvji un bibliotekāri.

Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība dāvina RCB un tās filiālbibliotēkām 30 tematiskos sešu grāmatu komplektus (“Darba drošība”, “Ergonomika”, “Darba higiēna”, “Darba apstākļi un veselība darbā”, “Psihosociālā darba vide” un “Darba aizsardzības apmācību metodes”).

Darba aizsardzība ir nozīmīga sociālekonomiska tēma, kas raisa lielu sabiedrības interesi. RCB lasītāju vidū ir gan darba devēji, gan darba ņēmēji.