Preses konferencē piedalīsies Latvijas Literatūras centra direktors Jānis Oga, kurš sarunas laikā informēs par pašlaik ārzemēs sagatavošanā esošajiem un izdotajiem Latvijas literātu darbiem un Latvijas autoru sasniegumiem pasaulē, kā arī atskatīsies uz sasniegto pagājušā gada Frankfurtē.

Arno Jundze pārstāvēs Valsts kultūrkapitāla fondu, kas Latvijas stendu un autorus atbalstīs Frankfurtes grāmatu gadatirgū.

Apgāds “Jumava” Frankfurtē ārzemju izdevējiem piedāvās jauno latviešu autori Ilzi Liliānu Muižzemnieci – 15 gadus veco skolnieci, kura jau pieredzējusi savas grāmatas “Mazais eņģelītis” iznākšanu. Pašlaik apgādā “Jumava” sagatavošanā ir autores otrā grāmata “Kaķu meitene”, kas iznāks jau novembrī. Apgāda vārdā tikšanās laikā piedalīsies tās vadītājs Juris Visockis.

Latviešu izdevējus Frankfurtē pārstāvēs arī izdevniecība “Kontinents”. Preses konferencē izdevniecības reklāmas un sabiedrisko attiecību speciāliste Ieva Drozdova informēs par “Kontinenta” iecerēm popularizēt Frankfurtē dokumentālā romāna žanru, kā arī aktualizēt Austrumu un Rietumu literārās vides mijiedarbību.