Par piešķirtajiem līdzekļiem iegādāta jaunākā nozaru literatūra vēsturē, ģeogrāfijā, psiholoģijā un filozofijā. Lasītājiem būs iespēja iepazīties ar latviešu oriģinālliteratūras un cittautu autoru darbiem. Savas intereses bibliotēkā spēs apmierināt un vērtīgus padomus saņemt gan kulinārijas, celtniecības un dārza darbu mīļotāji, gan bērnu vecāki. Patīkamus brīžus kopā ar grāmatu varēs pavadīt arī kriminālromānu un bestselleru cienītāji.

2006. gadā izstrādātā projekta prezentācija Krāslavas centrālajā bibliotēkā notiks 29. novembrī plkst. 15. Projekta realizācijai kopumā piešķirti 5000 ASV dolāru (Ls 2400). Uz pasākumu aicināti arī Latvijā dzīvojošie Latviešu fonda padomes locekļi un dalībnieki.

Krāslavas novada centrālā bibliotēka pateicas fondam un tās locekļiem par atbalstu un cer uz turpmāku sadarbību projekta realizācijā.

Ivars Soikāns LETA