Realizējot projektu, Krāslavas novada centrālā bibliotēka saņēmusi no Latviešu fonda ASV pirmos 960 latus jaunu grāmatu iegādei. Projekta realizācijai kopumā piešķirti 5000 ASV dolāru (Ls 2400).

Par piešķirtajiem līdzekļiem iegādāta jaunākā nozaru literatūra vēsturē, ģeogrāfijā, psiholoģijā un filozofijā. Lasītājiem būs iespēja iepazīties ar latviešu oriģinālliteratūras un cittautu autoru darbiem. Savas intereses bibliotēkā spēs apmierināt un vērtīgus padomus saņemt gan kulinārijas, celtniecības un dārza darbu mīļotāji, gan bērnu vecāki. Patīkamus brīžus kopā ar grāmatu varēs pavadīt arī kriminālromānu un bestselleru cienītāji.

Uz projekta prezentāciju aicināti arī Latvijā dzīvojošie Latviešu fonda padomes locekļi un dalībnieki.

Ivars Soikāns LETA