Par ko kļūt? Šo jautājumu sev uzdeva mūsu vecāki un vecvecāki. Sarunā ar tiem, kuriem darba mūžs aiz muguras, ar tiem, kuri šobrīd strādā, Tu saņemsi atbildi: tur, kur patīk, tur, kur redzi, ka darbs vajadzīgs ne tikai Tev, bet arī citiem.

Mēs gribam Tev palīdzēt iepazīt dažādas profesijas un jauki pavadīt brīvdienas! Tādēļ brīvlaika rīta pusi pavadi kopā ar mums! Pieteikšanās līdz 22. martam pa tālr. 29578847; 67284265 vai e pastu: barons@memorialiemuzeji.lv

Ko nozīmē būt žurnālistam un gidam?

Latvijas likteņdiena (25. marts)

• Tikšanās ar žurnālisti un producenti Daci Leimani, arī  raidījuma “Kas Te Es Te” veidotāju.
• Sagatavosimies ekskursijai par Brīvības pieminekļa tapšanu un dosimies kopā ar profesionālu gidu un muzeja darbinieku Andri Ērgli nolikt ziedus pie pieminekļa Latvijas likteņdienā.

Kas ir pavārs?
Gardā diena (26. marts)

• Ar galda klāšanas kultūru un to, kā uzvesties pie galda, saruna ar psiholoģi Brigitu Egli.
• Dosimies uz Pārdaugavu, lai ēdināšanas uzņēmumā “Laiks ēst” iepazītos, kā top pusdienas, arī pacienāsimies ar tām.

Teātra diena operā, bet par projektēšanasmākslu uzzināsim, tiekoties ar arhitektiem (27. marts)
• Ekskursija uz Balto namu – operu, atgriežoties – ekskursija pa Vērmanes dārzu.
• Ekskursija uz arhitektu biroju – Grupa 93

Ko dara bibliotekārs? Kas ir folklorists?

Gudrības diena (28. marts)

• Ekskursija uz Latvijas Nacionālo bibliotēku.

• Uzzināsim, kā tautasdziesmas nonāca Dainu skapī, kā šodien pierakstīt folkloru. Un – vai Tu to arī vari un proti?

Dalības maksa  – LVL 3 (viena diena), kur ietilpst ieejas maksa muzejā, ekskursijas ārpus muzeja, materiāli nodarbībām, tēkas laiks.

Ja tiek apmeklēti visi pasākumi, tad 4. diena bez maksas!

Papildu informācija:

Rūta Kārkliņa