Tiek aicināti  pedagogi, skolēni, viņu vecāki un ikviens interesents sekot līdzi iedvesmas stāstiem par vides dizainu. Pasākums tiks atklāts ar īpašu notikumu: “IT Izglītības fonds” ar Accenture Baltics atbalstu Latvijas skolām dāvinās drukāta formāta mācību materiālus “Dizains un tehnoloģijas”.

Reģistrējies pasākumam šeit, un esi pirmais, kas uzzina visus jaunumus par konferenci. Tie, kas būs reģistrējušies pasākumam, piedalās izlozē ar iespēju iegūt vienu drukāta mācību materiāla “Dizains un tehnoloģijas” eksemplāru.

Pasākuma dalībnieki:

• Zanda Zilgalve, “IT Izglītības fonda” izpilddirektore
  • Anita Muižniece, izglītības un zinātnes ministre
  • Kristīne Mežale, Accenture Baltics Mārketinga un komunikācijas nodaļas vadītāja un “IT Izglītības fonda” valdes locekle
  • Anda Lamaša, Latvijas Nacionālās bibliotēkas direktora vietniece
  • Unė KaunaitėEDU Vilnius vadītāja
  • Viesturs Celmiņš, inovāciju kustības VEFRESH vadītājs, pilsētplānotājs
  • Dina Suhanova, Latvijas Mākslas akadēmijas Laikmetīgās mākslas, dizaina un arhitektūras institūta pētniece
  • Ance Kancere, skolotāja Siguldas pilsētas vidusskolā, projektu koordinatore Siguldas Tehnoloģiju izglītības centrā
  • Zinta Zālīte-Supe, “IT Izglītības fonda” projektu vadītāja un Latvijas Universitātes maģistra programmas “Tehnoloģiju inovācijas un dizains izglītībai” absolvente
  • Elīza Spilnere, Valsts izglītības satura centra īstenotā projekta “Kompetenču pieeja mācību saturā” (“Skola2030”) vecākā eksperte

40 min pauze (14.10-14.50)

• Gundega Laiviņa, laikmetīgā teātra un starpdisciplināru mākslas notikumu kuratore
  • Renāte Lagzdiņa, uzņēmuma “Sporta pils dārzi” idejas autore un vadītāja
  • Kaspars Vanags, Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzeja direktors, kurators
  • Diskusija par dienas laikā dzirdētajām atziņām

Ar konferences viesiem sarunāsies Haralds Burkovskis.

Papildus 12. augustā klātienē, pedagogiem būs iespēja piedalīties dizaina domāšanas darbnīcā. Darbnīcai reģistrējies šeit.

Pasākumu rīko: “IT Izglītības fonds”. Pasākumu atbalsta: Accenture Baltics, Izglītības un zinātnes ministrija, Latvijas Nacionālā bibliotēka, VEFRESHEDU VilniusWorkland Telegraph, “Reihmanis un Partneri”, mākslas centrs “Noass”.

Papildu informācija:
Augusts Zilberts