Izdevuma “Literatūras ceļvedis” jaunums – ar 2024. gadu esam atteikušies no gadu gaitā nedaudz novecojušā PDF formāta – tātad, turpmāk izdevumā publicētos grāmatu apskatus varēsiet lasīt vien daudzu jau iecienītajā tīmekļvietnē www.literaturascelvedis.lv. Jūsu ērtībām šo vietni turpina atbalstīt arī Instagram konts un nesen izveidotais skaņu kanāls Spotify, kā arī LNB klausītava platformā Soundcloud. Gada gaitā šie nebūs vienīgie jaunumi – sekojiet mums arī turpmāk!

Un vēl – arī šoreiz aicinām ieskatīties mākslinieces Lauras Lukevičas iedvesmojošajā zīmējumā, kurš, līdzīgi kā katru reizi, interpretē konkrētā numura saturu – varbūt tieši šie asprātīgi veidotie attēli var kļūt par ierosmi atvērt kādu vēl nepamanītu grāmatu?

Jaunais numurs pieejams šeit:

www.literaturascelvedis.lv/par-gramatam/categories/janvāris/februāris-2024

Informāciju sagatavoja: