Uzsākot jaunu posmu izdevuma pastāvēšanas vēsturē, mēs, “Literatūras ceļveža” redakcija, esam sagatavojuši dāvanu gan sev, gan mūsu lasītājiem – mūsdienīgu, ar vairākām meklēšanas, komentēšanas u.c. iespējām papildinātu izdevuma tīmekļvietni www.literaturascelvedis.lv, kura paralēli jau labi zināmajam PDF formātam darbosies kā lasītājam ērti pieejama izdevuma versija ar iespēju lasīt jaunākos apskatus, kā arī paviesoties “Literatūras ceļveža” arhīvā.

Uz vietnes publicēšanas brīdi arhīvā tika publicēti 2022. gada numuri; turpmāk tīmekļvietne tiks papildināta ar tikko sagatavoto numuru saturu – jau aplūkojami 2023. gada 1. numura grāmatu apskati. Ja tīmekļvietnes pirmā pastāvēšanas mēneša laikā tajā vēl neesat paviesojušies, aicinām to darīt tagad – gan iepazīties ar grāmatu apskatiem, gan arī paust savas domas par izlasīto.

Un vēl. Atskatoties uz piecos gados paveikto, esam apkopojuši mūsu izdevuma statistiku. Šajā laikposmā sagatavoti 42 “Literatūras ceļveža” numuri, tajos iekļauti kopumā 756 grāmatu apskati. Apskatu veidošanā piecu gadu laikā iesaistījušies nepilni 100 grāmatu apskatu autori – bibliotekāri, mācībspēki, studenti, citi sadarbības partneri. Šobrīd ar nepacietību gaidām izdevuma simto autoru – grāmatu “apskatnieku”, kurš saņems izdevuma redakcijas sagatavoto pārsteiguma balvu. Par simto autoru var kļūt ikviens no jums – nākamais izdevuma numurs nonāks sagatavošanā jau pavisam drīz!

Uz tikšanos “Literatūras ceļveža” jaunā numura slejās:
ierastajā versijā un www.literaturascelvedis.lv

Informāciju sagatavoja: