Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas mērķis ir sagatavot profesionāli izglītotus Nacionālo bruņoto spēku virsniekus – militāro vienību līderus ar augstu pienākuma apziņu, kuri spēj uzņemties atbildību un sekmīgi vadīt militārās vienības valsts aizsardzības un drošības interesēs.

Pieteikties studijām Nacionālajā aizsardzības akadēmijā var abu dzimumu Latvijas pilsoņi vecumā no 18 līdz 27 gadiem (ar akadēmisko izglītību vai otrā līmeņa profesionālo augstāko izglītību – līdz 30 gadiem).

Laipni aicināts ikviens, kuru interesē militārā karjera un dienests bruņotajos spēkos. Interesenti varēs uzdot jautājumus par mācību iespējām Nacionālajā aizsardzības akadēmijā, kā arī dienestu Nacionālajos bruņotajos spēkos.