Informācijas centrā atradīsies 14 datorizētas darba vietas ar interneta pastāvīgo un bezvadu pieslēgumu. Centrā būs pieejama konsultanta palīdzība, tiks sniegtas uzziņas, varēs izmantot vairākas jaunas programmatūras – "Adobe PhotoShop", "Corel Draw", kā arī skenēšanu ar teksta redaktoru A3 un A4 formātos, faksa pakalpojumus.
Nākamā gada sākumā projekta "Gaismas tīkls" gaitā bibliotēkā tiks nodrošināts piecas reizes ātrāks interneta pieslēgums un bibliotēkas datortīkls būs aizsargāts.
Lasītājiem daudz ērtākos apstākļos būs iespējams izmantot daudzveidīgos elektroniskos resursus, kurus jau tagad piedāvā bibliotēka – elektroniskos katalogus, autorizētās pilntekstu datubāzes, interneta meklēšanu, individuālās apmācības informācijas meklēšanā.

Andra Ozola LETA