Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Mācību centrā tikai vienu reizi notiks īpaša lekcija par to, kāda ir jaunākā latviešu literatūra, kādi ir mūsdienu svarīgākie literatūras popularizēšanas veidi, par literārajām balvām, konkursiem, teksta pastāvēšanas formām, rakstniecības statusu sabiedrībā, par literatūras jaunumiem, kā arī literatūras apskats kopējā sociokultūras procesā.

Šos un citus latviešu literatūras jautājumus skaidros Latvijas Zinātņu akadēmijas korespondētājlocekle literatūrzinātnē Maija Burima.

Aicinām katru lasītāju vai bibliotekāru, kam ir svarīgi un aktuāli zināt kopskatu par latviešu literatūru, piedalīties lekcijā, kur aplūkotās tēmas būs:
• jaunākās latviešu literatūras autori, teksti;
• rakstniecības reprezentācijas veidi;
• literatūras tēmu motīvi;
• tēlu unikalitāte;
• tēlu tipoloģija;
• žanru evolūcija, starpžanri un žanru mutācijas izpausmes.

Lekcija “Jaunākā literatūra pieaugušo auditorijai” notiek šī gada 1. februārī no 10.30 līdz 16.00 LNB mācību centrā (Rīgā, Tērbatas ielā 75).
Aicinām piebiedroties! Lekcijas maksa: Ls 18

Gaidām pieteikumus līdz 29. janvārim!

Pieteikšanās elektroniski