2018. gada 6. oktobrī plkst. 13.00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centrā (Mūkusalas ielā 3, 7. stāvā) Ungārijas dienu Latvijā ietvaros notiks izstādes “Visi māk zīmēt” atklāšana. Izstāde apskatāma līdz 30. novembrim. Ieeja bez maksas.

Jau ierasti rudenī sadarbībā ar Ungārijas vēstniecību Latvijā atzīmējam Ungārijas dienas, kad aicinām ģimenes ar bērniem tuvāk iepazīt šīs valsts kultūru. Šoreiz pie mums viesosies mākslinieces Sofija Barabas (Zsófia Barabás) un Zuza Moizera (Zsuzsa Moizer) no Ungārijas, lai pārliecinātu ikvienu, ka zīmēt prot visi. Bērni bieži mūs pārsteidz, jo dažkārt zīmējumā var pateikt vairāk nekā garā stāstā. Tādēļ zīmēšana vienmēr ir bijusi un būs patīkama laika pavadīšana ikvienam.

Pēc izstādes atklāšanas, notiks radošā darbnīca kopā ar māksliniecēm.

Laipni aicinām bērnus ar vecākiem uz “Ģimeņu sestdienu” Bērnu literatūras centrā!

Papildu informācija:

Ilze Marga

Bērnu literatūras centra galvenā bibliotekāre

Latvijas Nacionālā bibliotēka

E-pasts: ilze.marga@lnb.lv