2016. gada 7. novembrī LU Bibliotēkā Kalpaka bulvārī 4 (206. telpa) plkst. 15.00.-15.30 Izstādes ,,Bibliotēku dārgumi: E. Felsbergam – 150’’ atklāšana. Ilga Mantiniece, Mg.sci.soc., LU Bibliotēkas eksperte.

Pēdējos gadus ar “dažiem mirkļiem pirms simtgades” LU Bibliotēka demonstrē savus dārgumus, bet šoruden “Bibliotēkas dārgumu” izstāde ir īpaša – tā veltīta Latvijas Universitātes pirmajam rektoram, profesoram Ernestam Felsbergam viņa 150. dzimšanas dienā. Papildināta ar dokumentālajām liecībām par profesora aktīvo darbu, izstāde atklāj veidotā LU Mākslas kabineta un viņa paša personīgās bibliotēkas dārgumus- grāmatas par un ap mākslu, attēlizdevumus, arī atsevišķus saglabājušos priekšmetus. Izstādē eksponētais materiāls aptver mākslas izglītībai paredzētās tematikas visus aspektus un periodus, bet E. Felsberga kā mākslas zinātnieka sirdslieta bija antīkā, īpaši grieķu, māksla. Izstāde papildināta ar audiogidu.