10. maijā plkst. 17.00 Rīgas Centrālās bibliotēkas baltajā izstāžu zālē (Brīvības ielā 49/53, 2.stāvā) tiks atklāta Vladimira Novikova darbu izstāde “Vladimirs Novikovs. Dažādu laiku zīmējumi”.

Dzejnieks un mākslinieks Vladimirs Novikovs dzimis 1947.gada 6.maijā Rīgā. Viņš ir Latvijas Rakstnieku savienības biedrs, Latvijas Bērnu un jauniešu literatūras padomes biedrs, Latvijas Mākslinieku savienības biedrs un Krievijas Rakstnieku savienības biedrs. Mākslinieks ilustrējis vairāk kā 40 grāmatas, kas publicētas Latvijas, Krievijas un Bulgārijas izdevniecībās. Vladimirs Novikovs ir starptautisku karikatūru un ilustrāciju izstāžu dalībnieks Latvijā un ārzemēs. Kopš 2003.gada Vladimirs Novikovs ir biedrības “Grāmatas bērniem” valdes priekšsēdētājs.

Jubilejas izstādē skatāmi zīmējumi, grāmatu ilustrācijas un vairāku slavenību portreti – Margarita Stāraste, Imants Ziedonis, Jānis Baltvilks, Raimonds Pauls, Eduards Uspenskis, Jevgeņijs Leonovs u.c.

No 2. līdz 31. maijam izstāde apskatāma bibliotēkas darba laikā darbdienās 9 – 20, sestdienās 10 – 17..

Kontaktinformācija bibliotēkā: tālr. 67037130