Žurnālā lasiet par visu trīs Baltijas valstu māksliniekiem, kuri pārstāvēs savu valsti pasaules nozīmīgākajā mākslas izstādē Venēcijas biennālē.

Izsveriet paši, vai Kristaps Ģelzis ir perfektu provokāciju un paradoksu meistars, kā savā tekstā raksta Stella Pelše.

Vai tiešām sieviete aizņem maz vietas, kā saviem skatītājiem vēlas pierādīt igauņu māksliniece Līna Sība?

Ja izdosies apmeklēt Venēciju līdz oktobra beigām,  tad noteikti pārbaudiet vai lietuviešu māksliniekam Darjum Mikšim izdevies realizēt ideju par paškonstruētu un pašorganizētu mākslas krājumu kā sabiedrības spoguli. Katrā ziņā Lietuvā māksliniekam izdevies izprovocēt pamatīgu viedokļu vētru.

 

Dodoties uz Venēciju, noteikti ņemiet žurnālu “Studija” līdzi, jo žurnālā ir precīza pilsētas karte ar norādēm par visu valstu izstādēm, saistīto pasākumu norādes un labāko muzeju atrašanās vietas.

 

Vēl žurnālā: Viļņa Vēja e-pasta sarakste ar jauno, bet labi zināmo mākslinieku Ēriku Apaļo. Jāņa Borga pārdzīvojumiem bagātais teksts par dažiem, iespējams labākajiem, mūsdienu bērnu grāmatu ilustrētājiem. Barbara Feslere savā saturīgajā sarunā ar Marko Meneguco atklāj 21. gadsimta itāļu tēlniecību.

Lieliska lasāmviela spriestspējas treniņam un attēli saturīgai brīvā laika pavadīšanai.

Par ikdienas aktualitātēm kultūrā un mākslās, lasiet www.studija.lv.

 

Jaunāko “Studijas” numuru var iegādāties preses kioskos, Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā un tā izstāžu zālē “Arsenāls”, galerijā “Istaba”, veikalā “Lukabuka”, galerijā “Laipa” (Valmierā) un izdevniecībā “Neputns” (Rīgā, Tērbatas ielā 49/51-8), kā arī internetā www.neputns.lv un www.studija.lv.