Interneta vietni iecienījušas gan bibliotekāres, gan arī vienkārši grāmatu mīļotāji gan Latvijā, gan ārpus tās! Interneta veikala veidotāji atzinuši portāla darbību par nepieciešamu un sadarbību ar bibliotēkām un grāmatu cienītājiem veicinošu, ņemot vērā, ka portālā iespējams iegādāties jaunākās Latvijā izdotās grāmatas.

Veikala veidotāji sagādājuši saviem patstāvīgajiem pircējiem pārsteigumu! www.avotspr.lv svētki – Jums dāvanas! Trīs dienas interneta veikala apmeklētājiem būs iespēja iegādāties grāmatas ar 10% atlaidi! Vai nav fantastiska iespēja iegādāties grāmatas sev un arī draugiem? Ja Jūs jau laicīgi gatavojiet Ziemassvētku dāvanas mīļajiem, kāpēc gan lai nepārsteigtu tos ar lielisku literatūru?

Nenokavējiet 16.-18.11.2011 visas grāmatas interneta veikalā www.avotspr.lv ar 10% atlaidi!