2014. gada 8. oktobrī no plkst. 10:30 līdz 12:00 Kultūras informācijas sistēmu centra Mācību klasē (Rīgā, Tērbatas ielā 53-7, 5. stāvā) notiks Emerald datubāzes informatīvs seminārs “Emerald Insight Platform: funkcionalitāte un jaunumi”.

Darba kārtība:

10.30 – 11.30 Datubāzes raksturojums, funkcionalitāte un jaunumi
•    Emerald Insight platforma, tās resursi un izmantošana
•    Papildus informācijas avoti gala lietotājiem
•    Resursi bibliotekāriem
•    Kā publicēt materiālus Emerald datubāzē: ISI, recenzēšanas un vērtēšanas process, gadījumu izpēte, grāmatu rakstīšana u.c.
•    Emerald eBook Series Collections: egrāmatu kolekcija
•    Jautājumi, atbildes

11.30 – 12.00 Noslēgums, kafijas pauze

Emerald Publishing Group Limited ir starptautisks akadēmiskās un profesionālās literatūras izdevējs angļu valodā, kas darbojas jau vairāk nekā 43 gadus. Pašlaik tiek publicēti vairāk nekā 270 žurnāli un vairāk nekā 100 egrāmatas sešās galvenajās jomās: uzņēmējdarbība un vadība, bibliotēku un informācijas zinātne, inženierzinātnes, izglītība un sociālās zinātnes, valodas un lingvistika, transports.

Informācija par datubāzi: http://www.emeraldinsight.com

Semināru vada Radka Machkova (Emerald Business Manager – South-Eastern Europe).

Pasākuma darba valoda – angļu.

Pasākuma mērķauditorija – datu bāzu esošie un potenciālie abonenti.

Lūdzu, pieteikt dalību seminārā līdz 06.10.2014., nosūtot pieteikumu uz epastu: agrita.sagalajeva@kis.gov.lv

Kontaktinformācija:
Agrita Sagalajeva
Projekta “Elektroniskās publikācijas Latvijas bibliotēkām” koordinatore
Valsts aģentūra “Kultūras informācijas sistēmas”
Tērbatas iela  53 – 2, Rīga, LV – 1011
Tālrunis: 67844896, mob.29713449