2014. gada 5. martā plkst.15.00 Latgales Centrālajā bibliotēkā (Daugavpilī, Rīgas ielā 22a) tiks atklāta mākslinieces Ināras Petrusevičas darbu izstāde “Brīnumpasakas”.

 

Savos darbos māksliniece izmanto dažādas glezniecības tehnikas – guašu, tušu, akvareli, akrilu un eļļas krāsas. Petrusevičas darbos ir jūtama cilvēka dvēseles improvizācija, tieksme pēc harmonijas un skaistuma. Viņas darbi ir ekspresīvi un liriski, katrā gleznā manāms dzīvesprieks, humors, skaistums un mentalitātes nokrāsa. Savos radošajos darbos māksliniece atklāj savas izjūtas un pasaules uztveri.

 

Māksliniece dzimusi 1969. gada 17. novembrī Daugavpilī, absolvējusi Daugavpils Mākslas skolu, Latvijas Mākslas akadēmijas sagatavošanas kursus, Mākslas un dizaina koledžu Londonā. Patlaban māksliniece dzīvo un strādā Daugavpilī, aktīvi darbojas Daugavpils mākslinieku apvienībā, piedalās pašmāju un starptautiskajos mākslas plenēros.

 

Mākslas izstādēs Petruseviča piedalās kopš 1986. gada, eksponējot savus darbus ne tikai Latvijā, bet arī ārpus valsts robežām – Dānijā, Zviedrijā, Francijā, Vācijā, Baltkrievijā, Krievijā un Lietuvā.

 

Latgales Centrālajā bibliotēkā mākslinieces darbi būs apskatāmi pirmo reizi.

 

Izstāde būs apskatāma līdz 27. martam.