Portāls tika atvērts 21. martā, un kopš tā brīža maiņai, pārdošanai un citām vēlmēm reģistrētas vairāk nekā 5000 grāmatas.
 
Grāmatu portāls "ibook.lv" dienā tiek apmeklēts apmēram 800 reižu. Pavisam kopā portālam ir vairāk nekā 1330 reģistrēto lietotāji, taču lietotāju skaits pastāvīgi pieaug.
 
Portālu apmeklētāju vidū populārākās grāmatas ir daiļliteratūras žanrā, īpaši romantika un trilleri, kā arī ļoti iecienītas ir mācību grāmatas un grāmatas, kas paredzētas bērniem un jauniešiem.
 
"Portāls jau tagad ir kļuvis par populāru grāmatu mīļotāju socializēšanās vietni, kur var mainīt, pirkt, pārdot grāmatas, kā arī pārspriest izlasīto, vērtēt grāmatas un izmantot citas portāla iespējas. Mēs patiešām ceram, ka "ibook.lv" turpinās augt un kļūs arvien populārāks. Attīstot portālu mums ļoti svarīgi ir lietotāju ieteikumi, ko saņemam katru dienu," stāstīja Saulīte.
 
Pēc viņas teiktā, mēneša laikā, pateicoties šiem ieteikumiem, veikti vairāki "ibook.lv" pilnveidošanas darbi, piemēram, tagad ir iespējams meklēt grāmatas pēc izdošanas gada, valodas un cenas vienlaicīgi. Ir iespēja arī aplūkot jaunākās maiņas, pārdošanas vai vēlmju grāmatas, kā arī redzēt jaunākos darījumus.
 
Patlaban portāla apmeklētāju vidū populāra kļuvusi arī akcija "grāmatu ceļojums", kur trīs bezmaksas grāmatas apceļo "ibook.lv" reģistrētos grāmatu draugus. Tādējādi lasītāji dalās savos iespaidos un grāmatas nepārtraukti apceļo grāmatu lasītājus.
 
"Tagad visiem grāmatu cienītājiem ir kopīga pulcēšanās vieta, lai pārspriestu izlasīto, mainītu, pirktu un pārdotu grāmatas, kā arī izbaudītu grāmatu pasaules neierobežotās iespējas. Pat pašreizējos apstākļos, kad grāmatu cenas ir tik krasi pieaugušas, "ibook.lv" dod iespēju neatteikties no iemīļotā lasīšanas prieka," uzsvēra portāla pārstāve.
 
Jaunajā portālā jebkurš bez maksas var pievienot grāmatu, kuru vēlas samainīt, pārdot vai iegādāties.
 
Portāls "www.ibook.lv" darbojas kā starpnieks starp grāmatas pārdevēju un pircēju. Pircējs pērk grāmatas no grāmatas pārdevēja, bet ne no "www.ibook.lv", tādā veidā portāls nav iesaistīts darījumos starp grāmatas pārdevēju un pircēju.
 
 
Aila Ādamsone LETA
Copyright © LETA