Ir patiess prieks par mūsu bibliotēkas lasītājiem, jo ekspertu skaits ar katru gadu aizvien palielinās. Par veiksmīgu lasīšanas veicināšanas programmas īstenošanu parūpējās arī sadarbības izglītības iestādes: Daugavpils 3. vidusskola, Daugavpils Valsts ģimnāzija un Daugavpils novada Tabores pamatskola, skolēni kuplā skaitā iesaistījās grāmatu lasīšanā un vērtēšanā, kā arī apmeklēja bibliotēkā organizēto pasākumu ciklu “Lasi un vērtē!”.

2016. gada 30. janvārī Bērnu bibliotēkā „Zīlīte” notika „Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas – 2015” noslēguma pasākums – lasīšanas svētki “Grāmata un lasītprieks, katram jaunu spēku sniegs! ” Lasīšanas svētkos, teatralizētā uzvedumā kopā ar Vilku, kurš izvēlās no grāmatas, svētku dalībnieki interesantā, saistošā formā stāstīja par izlasīto. “Lasi un kļūsti redzams!”, “Izvēlies lasīšanu!” šie saukļi tika izvietoti uz atstarotāja ar lukturīti un saldās balviņas, kuras saņēma katrs programmā iesaistītais lasītājs.

Bērnu bibliotēkas “Zīlīte” darbinieki saka paldies visiem bibliotēkas draugiem un lasīšanas atbalstītājiem!