2018. gada 19. maijā plkst. 13.00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Bērnu literatūras centrā (Rīgā, Mūkusalas ielā 3, 7. stāvā) “Ģimeņu sestdienā” notiks tematiska nodarbība “Kaķīša stāsti”. Tajā varēs satikt leļļu mākslinieci Ingūnu Radziņu un iepazīties ar dažādiem stāstiem un grāmatu tēliem.  Ieeja bez maksas.

Kaķi mūsu acīs ir gudri un neatkarīgi dzīvnieki, ne velti tie ir galvenie varoņi daudzās mums iemīļotās grāmatās. Turklāt tiem ir, ko mums teikt.

Šoreiz atkal pieminēsim K. Skalbes “Kaķīša dzirnavas”, jo plkst. 14.00 pie LNB ieejas atklāsim goda plāksni, atceroties 2014. gadu, kad Latvijas Televīzijas sacensības “Lielā Lasīšana” laikā skatītāju balsojumā pazīstamā pasaka tika atzīta par Latvijā iemīļotāko grāmatu.

Laipni gaidīts ikviens interesents!

Papildu informācija:

Ilze Marga

Bērnu literatūras centra galvenā bibliotekāre

Latvijas Nacionālā bibliotēka

E-pasts: ilze.marga@lnb.lv