23. aprīlī tiek atzīmēta pasaules grāmatu un autortiesību aizsardzības diena. Par godu šai dienai un Bibliotēku nedēļas ietvaros Ludzas pilsētas galvenā bibliotēka  sadarbībā ar Ludzas Bērnu un jauniešu centra videopulciņa vadītāju Edmundu Kadakovski un tā  dalībniekiem Raivi Isakoviču, Andri Leščinski un Agnesi Kalvīti  izveidoja videofilmu, kurā  Ludzā pazīstami cilvēki ieteica savas mīļākās grāmatas.

Intervējamo skaitā bija Alīna Gendele, Ludzas novada domes priekšsēdētāja, Juris Atstupens, Ludzas medicīnas centra valdes loceklis, Cira Tolordava, skolniece, dziedātāja, vairāku starptautisko konkursu laureāte, pilsētas izglītības iestāžu darbinieki, kā arī jaunieši – aktīvi sabiedriskās dzīves dalībnieki.

Paldies visiem par atsaucību un ziedoto laiku!

Noskatīties video