Otrdien, 8. marts. LLU LTZ institūta Semināra telpa, 2. stāvs. Plkst. 10.30-11.30 vai plkst.16.00-17.00.

Semināra tēma – “Prasmes meklēt un izmantot portāla Latvija.lv iespēju resursus sadaļā “Dzīves notikumi” un Publisko pakalpojumu katalogs, e – pakalpojumu izmantošana, nekustamā īpašuma nodokļa apmaksa tiešsaistē, iesnieguma iesniegšanai iestādei.”
Portāls Latvija.lv ir saziņas vietne ar valsts un pašvaldību institūcijām, kas ļauj interesentiem atrast sev nepieciešamo informāciju par valsts un pašvaldību iestāžu sniegtajiem publiskajiem pakalpojumiem, to pieprasīšanas un saņemšanas veidiem, ar pakalpojumiem saistītajiem maksājumiem un pakalpojumu aprakstiem, elektronizēti pakalpojumi ietver saiti uz pakalpojuma saņemšanas resursu.
Semināra darbu nodrošina speciālisti no Valsts reģionālās attīstības aģentūras.

Ceturtdien, 10. marts.  Ulbrokas bibliotēkas telpas. Plkst. 11.00-12.00 vai plkst. 17.00-18.00.
Praktiska nodarbība e-pratība efektīvai datora izmantošanai ikdienā, apgūstot paņēmienus, kas ļauj paātrināt darbu ar datoru.
Praktisko darbu nodrošina speciālisti no Ulbrokas bibliotēkas.

Pieteikšanās un pieraksts Ulbrokas bibliotēkā.
Kontaktinformācija: tālr.67910503, e-pasts: biblioteka@stopini.lv.