LIKTA balva "Platīna pele" informācijas un komunikāciju tehnoloģiju nozarē Latvijā tiek izsludināta jau trešo reizi un ir kļuvusi par informācijas un komunikācijas tehnoloģijas nozares tradīciju. Balvas "Platīna pele" mērķis ir informēt sabiedrību par informācijas un komunikācijas tehnoloģiju iespējām, kā arī izcelt nozīmīgākos projektus, kas sniedz labumu plašai sabiedrībai.

"Mēs visi – e-bibliotēkas kolektīvs – esam ļoti priecīgi, saņemot šo prestižo nozares balvu! Tā ir kā apliecinājums, ka ejam pareizā virzienā, turpinot veidot e-bibliotēku un katru dienu paplašinot tās krājumus ar jaunām grāmatām, audio grāmatām, filmām, lekcijām un attēlu kolekcijām, kas ir lielisks bez maksas pieejams mācību līdzeklis skolēniem un studentiem, kā arī pilnveidošanās iespēja ikvienam iedzīvotājam. Īpaši esam gandarīti par to, ka e-bibliotēku var ērti un lietot cilvēki ar īpašām vajadzībām. Visbeidzot, vēlos pateikt lielu paldies visiem saviem kolēģiem un visiem mūsu atbalstītājiem, pateicoties kuriem ir tapusi e-bibliotēka," saka Ideju Foruma e-bibliotēkas valdes priekšsēdētājs Edmunds Vanags.

Jau ziņots, ka pērn informācijas un komunikācijas balvu "Platīna pele 2008" ieguva biedrības Ideju Forums pasaku portāls www.pasakas.net un tā izstrādātājs – informācijas tehnoloģiju uzņēmums Cube Media. Portālā www.pasakas.net ir pieejamas Latvijā pazīstamu cilvēku ierunātas latviešu tautas pasakas un teikas, kā arī citu tautu pasakas, pasakās izmantoto vecvārdu vārdnīca, spēles, populāru mūziķu izpildītas šūpuļdziesmas, animācijas filmas. Ikvienam bērnam portālā ir iespēja zīmēt zīmējumus un pēc tam savus darbus izvietot portāla galerijā.

Informāciju sagatavoja:
Kaspars Funts