Pasākums tiek realizēts kā Limbažu pilsētas domes kultūras projekts un tas notiek Limbažu Galvenās bibliotēkas pasākumu cikla "Atver – Izlasi –Iegūsti!" ietvaros. Tā finansiālie atbalstītāji un organizatori ir Limbažu pilsētas dome, Limbažu Galvenā bibliotēka un Limbažu kultūras nams.
Reizē ar grāmatas "Manai tautai Ieva Akuratere" (Rīga, Pētergailis, 2007) atvēršanu, mūsu pasākuma apmeklētājiem tiks piedāvāta iespēja klausīties grupas "Lidojošais paklājs" sniegumu. Grupas sastāvā: Ieva Akuratere (balss, ģitāra), Ilze Grunte (ģitāra), Matīss Akuraters (perkusijas).
Pasākuma reizē mūs ar savu klātbūtni pagodinās arī teātra zinātniece Līvija Akurātere.
Būsiet laipni gaidīti pie mums Limbažos. Ieeja bezmaksas.

Informāciju sagatavoja:
Zeltīte Millere
Limbažu Galvenās bibliotēkas Klientu apkalpošanas centra bibliotēku informācijas speciāliste
Tālr.: 64070747
E-pasts: zeltite@inbox.lv