14.martā DNCB notika Dobeles reģiona Nacionālās Skaļās lasīšanas fināls, kurā piedalījās 14 dalībnieki (Dobeles 1. vidusskolas, Auces vidusskolas, Tērvetes bibliotēkas, Annas Brigaderes pamatskolas, Penkules bibliotēkas, Gardenes pamatskolas, Šķibes bibliotēkas). Konkursa žūrijā bija dzejniece Inese Zandere, Dobeles novada Izglītības pārvaldes metodiķe jauniešu un interešu izglītības jautājumos Anita Celmiņa, DNCB direktore Lana Augule, Jaunbērzes kultūras nama direktore Aija Eidinta. Konkursa dalībnieka uzdevums bija 5 minūšu laikā iepazīstināt ar sevi un grāmatu, kuru lasīs, pastāstīt kāpēc šī grāmata būtu jāizlasa citiem un skaļi nolasīt fragmentu no grāmatas. Bērni bija izvēlējušies dažādas grāmatas gan mūsdienīgākas, gan tādas, kādas lasīja viņu vecāki savā bērnībā. Žūrijai bija iespēja noklausīties fragmentus no Marijas Parras ‘Vafeļu Sirdis”, Otfrīda Preislera “Mazā raganiņa”, Timo Parvelas “Ella un rokeris Pauls”, Rutas Skrebeles “Palaidnību karaļa Jāņa B dienasgrāmata” un daudzām citām. Visi bērni bija centušies, bet kā uzvarētājs, kas 12. maijā Rīgā pārstāvēs Dobeles reģionu, tika izvirzīts Roberts Ozoliņš, no Dobeles 1. vidusskolas 5.a klases. Paldies visiem skolotājiem un bibliotekāriem par audzēkņu sagatavošanu konkursam.