29. septembrī tika uzstādīta Grāmatu un žurnālu nodošanas iekārta.

Grāmatu un žurnālu nodošanas iekārta sniedz lielisku iespēju visiem bibliotēkas lietotājiem nodot grāmatas vai žurnālus ārpus bibliotēkas darba laika. Tā atrodas pie Dobeles novada Centrālās bibliotēkas ieejas un ir ērti lietojama. Grāmatas izņem katru dienu līdz plkst.10.00 (izņemot svētdienas un svētku dienas). Protams, arī turpmāk bibliotēka gaidīs savus lasītājus, lai atdotu paņemto grāmatu vai žurnālu un izvēlētos jaunu, taču šī ir alternatīva, kuru var izmantot, ja aizņemtība vai citi apstākļi liedz doties uz bibliotēku tās darba laikā.

Visus, kuri satraucas par to, kā gan bibliotēku darbinieki zinās, kurš cilvēks grāmatu vai žurnālu ievietojis šajā iekārtā, bibliotēka garantē, ka problēmu nebūs – bibliotēku informācijas sistēma “Alise” ļauj atpazīt katru grāmatu vai žurnālu pēc tā unikālā svītru koda. Visas grāmatas un žurnāli atradīs savu īsto vieto bibliotēkas plauktos!