2013. gada 18. decembrī plkst. 15.00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Bibliotēkzinātnes un informācijas zinātnes lasītavā (Rīgā, Tērbatas ielā 75) notiks diskusijkluba “Gūtenberga galaktika” tikšanās ar izdevuma “1918.–1920. gads Latvijas Republikas Pagaidu valdības sēžu protokolos, notikumos, atmiņās” veidotājām: Valsts kancelejas darbinieci Līgu Peinbergu, Latvijas Kara muzeja Starpkaru nodaļas vadītāju Barbu Ekmani, Latvijas Nacionālā arhīva un Latvijas Valsts vēstures arhīva direktora vietnieci Dr. hist. Valdu Pētersoni, LNB Letonikas un Baltijas centra vadītāju Kristīni Zaļumu un galveno bibliogrāfi Lindu Krūmiņu, Latvijas Nacionālā vēstures muzeja direktora vietnieci zinātniskajā darbā Irinu Zeibārti.

Papildinformācija