Akcijas “Dienas bez rindām” ietvaros no šā gada 30. septembra līdz 4. oktobrim Jelgavas pilsētas bibliotēka aicina ikvienu interesentu pieteikties individuālajām bezmaksas konsultācijām latviešu un krievu valodā par e-pakalpojumu izmantošanu!

Ar dažādām dzīves situācijām saistītās formalitātes daudz ātrāk un ērtāk ir nokārtot tiešsaistē! Akcijas mērķis ir iedrošināt sabiedrību pieteikt valsts un pašvaldību iestāžu pakalpojumus elektroniski, iepazīstināt ar e-pakalpojumu dažādību, izmantošanas priekšrocībām un ieguvumiem, lai veicinātu paradumu maiņu.

Pagājušajā gadā akcijā piedalījās 158 valsts un pašvaldību iestādes un to filiāles visā Latvijā. Tās laikā valsts un pašvaldību iestādēs sniegtas vairāk nekā 7 000 konsultāciju par e-pakalpojumu lietošanu. Kā liecina akcijas dalībnieku aptauja, 91% klientu pēc konsultācijas saņemšanas veidojusies lielāka izpratne par e-pakalpojumu izmantošanas ieguvumiem. Akcijas partneriestādes, minot galvenos iemeslus, kāpēc apmeklētāji atsakās no e-pakalpojumu lietošanas, izceļ digitālo prasmju trūkumu, ieradumu konsultēties klātienē, pārpratumu vai kļūdu iespējamības samazināšanu, kā arī informācijas trūkumu par dažādu e-pakalpojumu pieejamību.

Aicinām pietiekties bezmaksas konsultācijām, zvanot pa tālruni 29118019, vai aizpildot pieteikumu Jelgavas pilsētas bibliotēkas 1. stāvā, Akadēmijas ielā 26, kā arī tiešsaistē: https://ej.uz/32ew

Akcija „Dienas bez rindām” norisinās Integrētās komunikācijas un mācību aktivitātes programmas “Mana Latvija.lv. Dari digitāli!” ietvaros.

Vairāk informācijas par akciju, t.sk. vizuālie materiāli: https://mana.latvija.lv/informativie-materiali/

 

Informāciju sagatavoja:
Maija Rubauska
Jelgavas pilsētas bibliotēka
Tālr.: 25544452
E-pasts: maija.rubauska@biblioteka.jelgava.lv