Austrālijas latviešu apvienība "Timermanis un Vējiņš", kura nodarbojas ar patriotiskās literatūras izdošanu un izplatīšanu, šajā ekonomiski grūtajā laikā mudina atcerēties Draudzīgo aicinājumu un atbalstīt skolas un bibliotēkas. Draudzīgā aicinājuma kustībā gaidīts ikviens — gan individuālie atbalstītāji, gan uzņēmumi un organizācijas.

Apvienība "Timermanis un Vējiņš" izdevusi skolotāja, radio žurnālista Ata Skalberga (1938) rakstu krājumu "Kapteiņa gars", kurā atspoguļotas Latvijas aktualitātes. Izdevēji cer, ka grāmata rosinās pārdomas par Latvijas nākotni un veicinās aktīvāku latviešu iesaistīšanos politikā.

Lai grāmata būtu pieejama ikvienam, 900 eksemplāri tiks dāvināti Latvijas publiskajām bibliotēkām. Grāmatu "Kapteiņa gars" saņems arī valsts bruņotie svētki. Daļa izdevumu nonāks tirdzniecībā.

Grāmatas atvēršana notiks piektdien, 29. janvārī, plkst. 15.00 Kara muzejā Rīgā.

Veidosim labāku Latviju kopā!

Apvienība "Timermanis un Vējiņš"
17 Inverell Ave, Mt. Waverley, Vic., 3149, Australia
Tālr.: 61398029913, fakss: 61398029913
E-pasts: sales@scorpiotechnology.com.au