Goda rakstsKrājums “Daugavpils dzejā” ir Latgales Centrālās bibliotēkas (LCB) dāvana pilsētai tās lielajā jubilejā. Tajā apkopota uz 20. un 21. gadsimta robežšķirtnes tapusī dzeja par Daugavpili latviešu, latgaļu un krievu valodā. Krājumā ietvertās vārsmas radījuši gan vietējie autori, gan tie, kuriem pilsēta devusi radošus impulsus daiļradei. Krājuma izdošanu finansiāli atbalstīja Daugavpils pilsētas dome un Daugavpils Kultūras pārvalde.

Ar pilsētas domes Goda rakstu tika apbalvota krājuma “Daugavpils dzejā” radošā komanda: krājuma redaktores – LCB direktores vietniece Dzidra Stupāne un dzejniece Faina Osina, krājuma māksliniece Silva Linarte un krājuma sastādītājas – LCB bibliotekāres Zinaīda Romanova, Anna Butāne un Anita Dejuna.

Informāciju sagatavoja:
LCB galvenā bibliotekāre
Inga Gedžūne
e-pasts: inga.gedzune@lcb.lv

Daugavpils pilsētas dome apbalvo krājuma “Daugavpils dzejā” veidotājus