2013. gada 18. aprīlī plkst.12.00 Pārventas bibliotēkā (Ventspilī, Tārgales ielā 4) ciklā “Lasāmpietura Pārventā” – tikšanās ar prozaiķi un literatūrzinātnieku Arno Jundzi.

No šā gada februāra Pārventas bibliotēkā uzsākta Valsts Kultūrkapitāla fonda finansiāli atbalstītā projekta “Lasāmpietura  Pārventā” īstenošana. Ceturtdienas pasākumā ar 5.vidusskolas skolēniem un citiem interesentiem tiksies rakstnieks, literatūrkritiķis un TV raidījuma “100 grami kultūras” vadītājs Arno Jundze. Jaunākais rakstnieka devums ir grāmata “Gardo vistiņu nedēļa. Septiņi bandītu laika stāstiņi”.

Februārī Pārventas bibliotēkā viesojās bērnu rakstniece Ieva Samauska, bet martā rakstniece Sandra Vensko no Liepājas risināja dialogu ar pusaudžiem par saprašanos. Sandra Vensko ir garstāstu “Vāvere. Stāsts par manu tēvu” un “Mare vairs nerunās” autore. 2007. gadā S.Vensko ieguva I vietu Latvijas Bērnu un jaunatnes literatūras padomes konkursā “Baltā Vilka grāmatas”.

Maijā Pārventas bibliotēkā ar jaunajiem lasītājiem tiksies dzejniece Māra Cielēna.

Projektu finansiāli atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds. Ieeja uz pasākumiem bez maksas. Aicināti visi interesenti!