18. jūlijā plkst. 19.00 Pārventas bibliotēkā notiks „Christos Yerolatsitis Trio” (Hāga) koncerts. Eiropas tūres (Nīderlande – Kipra – Latvija) ietvaros Ventspilī muzicēs jaunieši, kuri šopavasar kārtoja bakalaura studiju noslēguma eksāmenus.

„Christos Yerolatsitis Trio” ir džeza mūzikas sastāvs, kas radies pirms četriem gadiem, jauniešiem satiekoties Hāgas Karaliskajā konservatorijā. Šī apvienība ātri vien ieguva popularitāti ar savu radošumu un oriģinalitāti, kuras pamatā ir arī grupas dalībnieku dažādā izcelsme un iepriekšējā pieredze. Kristoss Jerolatsitis (Christos Yerolatsitis) ir pianists no Kipras, basu spēlē Džovanni Bermudezs (Giovanni Bermudez) no Ekvadoras, sitaminstrumentus – Pauls Pokratnieks, kurš pirms studiju uzsākšanas Hāgā mācījās Rīgas Doma kora skolā.

Koncertā Ventspilī „Cristos Yerolatsitis Trio” pievienosies vēl viens „Hāgas latvietis” – Ventspils Mūzikas vidusskolas absolvents Magnuss Bauģis (trompete, vokāls).

Koncerta programmā – oriģinālkompozīcijas un džeza standarti ansambļa dalībnieku aranžijā.

Ieeja koncertā bez maksas.

Informācijai:
Igeta Gredzena