Latgales Centrālās bibliotēkas filiālē Bērnu bibliotēkā “Zīlīte” no 19. līdz 23. aprīlim Bibliotēku nedēļas ietvaros tika organizēti pasākumi dažādām vecuma grupām. Sākumskolas skolēni piedalījās diskusijā “Lasām pa vecam, lasām pa jaunam!” par lasīšanas iespējām senatnē un mūsdienās. Grāmatu apskats un patīkamas sarunas par izlasīto raisīja sirsnīgu gaisotni. Pamatskolas skolēni apmeklēja bibliotekāro stundu “Bērnu bibliotēkai “Zīlīte” – 65”. Dalībnieki tika iepazīstināti ar bibliotēkas vēstures līkločiem un nākotnes perspektīvām.

Pasākumus kuplā skaitā apmeklēja Daugavpils pilsētas mācību iestāžu skolēni un skolotāji. Sirsnīgs paldies Bērnu bibliotēkas “Zīlīte” sadarbības partneriem. Pateicības raksti par veiksmīgu ilggadēju sadarbību tika piešķirti Daugavpils Valsts Ģimnāzijai, Daugavpils Vienības pamatskolai, Daugavpils Saskaņas pamatskolai, Daugavpils 3. vidusskolai, Daugavpils 9. vidusskolai un Daugavpils Centra vidusskolai.

Nedarbosimies vieni! Sadarbosimies! Dosim iespēju līdzdarboties un mijiedarboties!