Balvu pilsētas un iedzīvotāju ērtībai trīs bibliotēkas turpmāk atradīsies vienā ēkā, Tirgus ielā 7.

Kā pastāstīja Teilāns, iepriekš Balvu rajona centrālā bibliotēka atradās mūzikas skolā, savukārt Balvu pilsētas Bērnu bibliotēka – pirmsskolas izglītības iestādē "Sienāzītis", kas atgūto platību izmantos savām vajadzībām.

Ēka Tirgus ielā 7 ir Balvu domes īpašums, savulaik tā renovēta kā biroja ēka, pašlaik tā pielāgota bibliotēku vajadzībām.

"Pagaidām telpas vēl tiek apgūtas un viss grāmatu krājums vēl nav izvietots atbilstoši prasībām, bet bibliotēkas apmeklētāji jau tiek gaidīti," sacīja Balvu domes administrācijas speciālists sabiedrisko attiecību jautājumos.

Bibliotēka oficiāli atklāšanas svētkus plāno organizēt bibliotēku nedēļā aprīlī.

Einārs Dervinieks LETA