Iesākumā, caur spēli, tika minēti Pšemislava Vehteroviča grāmatas “Lūdzu, apskauj mani” galvenie varoņi, kas dalībniekiem izvērtās par īstenu zināšanu pārbaudi. Kad grāmatas galvenie varoņi bija noskaidroti, sekoja tās lasījums, kura laikā pasākuma dalībniekus pārsteidza kāda balta, pūkaina un mīļa lāča apskāviens.

Pēc tā tika uzdoti jautājumi gan par stāstā dzirdēto, gan par galveno tēmu – kāpēc visiem ir nepieciešams apskāviens, gan arī par grāmatas izcelsmes valsti Poliju.

Aplūkojot grāmatas ilustrācijas Emilijas Džubakas izpildījumā, pasākuma dalībniekiem tika dots uzdevums – izveidot savu ilustrāciju aplikācijas, zīmēšanas un krāsošanas tehnikā, kurus var apskatīt foto galerijā http://www.stopini.lv/lv/kultura/ulbrokas-biblioteka/galerijas.

Kā ierasts, pasākuma nobeigumā arī cienasta baudīšana un maza, dzīvnieka veidola suvenīra saņemšana.

Mīļš paldies, visiem šī pasākuma dalībniekiem un uz tikšanos nākamās projekta grāmatas lasīšanas reizē!

Informāciju sagatavoja:

Daina Kalmane
Ulbrokas bibliotēkas bibliotekāre
Projekta īstenotāja un pasākuma vadītāja