"apcelo.lv" piedāvā plaša spektra tūrisma informāciju gan vietējiem ceļotājiem, gan arī ārvalstu viesiem. Mērķis, uzsākot darbību, ir radīt vizuāli pievilcīgu, interaktīvu un informatīvu vortālu par ceļošanas, atpūtas un tūrisma iespējam Latvijā.
 
Apmeklētāji var iegūt informāciju par apskates objektiem, naktsmītnēm, aktīvās atpūtas iespējām, transporta pakalpojumiem, ēdināšanas uzņēmumiem. Sadaļas "Pasākumi" un "Ceļojumu apraksti" piedāvā iepazīties ar aktuāliem kultūras pasākumiem un ceļotāju rakstītiem stāstiem.
 
Pašlaik vortāls piedāvā informāciju par aptuveni 600 apskates objektiem, 500 naktsmītnēm un 1000 ēdināšanas uzņēmumiem. Katrs objekts ir papildināts ar fotoattēliem, kartogrāfisko materiālu, iespēju komentēt un vērtēt, cenu un pakalpojumu aprakstu, integrētu ziņu un rezervāciju nosūtīšanu uz uzņēmumu vai objektu e-pastiem, laika prognozi un citu noderīgu informāciju.
 
Nākotnē vortāls tiks papildināts arī ar citām funkcijām, lai padarītu informācijas meklēšanu apmeklētājiem pēc iespējas ērtāku.
 
Vortāla mērķis ir apkopot informāciju par iespējami vairāk apskatei un atpūtai noderīgiem objektiem Latvijas teritorijā, kā arī mudināt cilvēkus tos apmeklēt. Lai sasniegtu šo mērķi, vortāla apmeklētāji ir aicināti ziņot par objektiem, kurus ieteiktu apskatīt arī citiem, aizpildot anketu sadaļā "Kontakti". Sadarboties ir aicināti arī uzņēmumi, kas darbojās kādā no vortālā pārstāvētajām sfērām.
 
 
Daiga Kļanska LETA
Copyright © LETA