Multimediju resurss ir adresēts plašam lietotāju lokam: skolēniem, studentiem, novadpētniekiem, bibliotekāriem un citiem interesentiem.

Resurss tika atjaunots, jo pēdējo 10 gadu laikā cietoksnī ir notikušas lielas pārmaiņas: restaurētas vairākas cietokšņa ēkas un objekti, izveidots Marka Rotko mākslas centrs, labiekārtotas cietokšņa ielas. Atjaunošanas gaitā tika mainīts resursa dizains, fotogalerija papildināta ar jaunām fotogrāfijām, aktualizēts saturs, izveidots jauns informācijas avotu saraksts.

Multimediju resurss “Dinaburgas cietoksnis” sākotnēji izveidots Valsts Kultūrkapitāla fonda mērķprogrammas “Bibliotēku, arhīvu un muzeju sadarbības projektu digitālā vidē atbalsts” ietvaros 2004. gadā. Elektroniskais resurss tika veidots sadarbībā ar Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeju un Daugavpils zonālo Valsts arhīvu.

Atjaunotais resurss ir pieejamas Latgales Centrālās bibliotēkas mājaslapā.

Informāciju sagatavoja:
LCB sabiedrisko attiecību speciāliste