“Occupy Library” apvieno inovatīvas idejas, kuras tiek īstenotas Centrāleiropā, Austrumeiropā, Melnās jūras, Kaukāza un Kaspijas reģionu bibliotēkās. Konference nodrošinās platformu labās prakses apmaiņai un parādīs labākos veidus, kā bibliotēkas var tikt vairāk iesaistītas vietējās kopienās.

Līdz 2020. gada 1. augustam vēl ir iespēja pieteikt gadījumu izpētes (case studies) prezentācijas un īsās prezentācijas (ignite talks).

“Occupy Library 2020” galvenās tēmas:
• Pakalpojumu nodrošināšana kopienām krīzes laikā
• Partnerības stiprām demokrātijām
• Aktīva pilsonība analogā un digitālā formātā
• Jaunās tehnoloģiju tendences – jaunas iespējas kopienām
• Publiskā vide un sabiedrības iesaiste

Tiek gaidīti arī priekšlikumi atvērtajām tematiskajām interaktīvajām sesijām, lai iekļautu tajās citas bibliotēkām un NVO nozīmīgas tēmas. Sesijas formas var būt dažādas – no paneļdiskusijām līdz praktisko laboratoriju interaktīvām darbnīcām. Papildinformācija par priekšlikumu iesniegšanu: https://occupylibrary.net/call-come-join-us-at-occupy-library/

Pasākums ir Next Library zīmola sadarbības projekts, kas garantē radošo pieeju pasākuma organizēšanai un mūsdienīgu konferences saturu.

Plašāka informācija pieejama https://occupylibrary.net/, https://www.facebook.com/occupylibrary/

Jautājumus un komentārus lūgums sūtīt uz e-pastu occupylibrary@progressfoundation.ro

Ikviens ir aicināts dalīties ar savām zināšanām un pieredzi, tādējādi izplatot labāko praksi un veidus, kā bibliotēkas var atbalstīt savas kopienas vajadzības un būt daļa no tās!

 

Pēc tīmekļa resursiem ziņu sagatavoja:

Kristīne Deksne
Latvijas Nacionālā bibliotēka
Bibliotēku attīstības centrs
Tālr.: 67716043
E-pasts: kristine.deksne@lnb.lv