2017. gada 28. novembrī plkst. 17:00 Ulbrokas bibliotēkā (Institūta ielā 1, Ulbrokā) tikšanās ar rakstnieci Ritu Laimu. Pasākumā rakstniece dalīsies savās pārdomās par grāmatu un savu unikālo dzīves stāstu, saruna par šodienas Latviju.

Latvijā un Ulbrokas bibliotēkā viesosies ASV latviete rakstniece Rita Laima, kura dzimusi latviešu kara bēgļu  ģimenē  ASV 1960. gadā. Uz PSRS okupēto Latviju Rita devās jau astoņdesmito gadu sākumā, bet par lielu pārsteigumu gan saviem vecākiem, gan trimdas latviešiem, gan Padomju Latvijas valsts iestādēm, Rita 1982. gada nogalē pieprasīja uzturēšanās atļauju ar mērķi dzīvot okupētajā Latvijā ar mīļoto vīrieti – pazīstamu fotogrāfu. Septiņpadsmit gadi Latvijā, sākot ar dzīvi mazā Vecrīgas dzīvoklī, audzinot divus dēlus un iepazīstoties ar okupētās tēvzemes īpatnībām, pārsteigumiem un apslēpto vēsturi, tagad aprakstīti Ritas 500 lapaspušu grāmatā  “Skylarks & Rebels” (Cīruļi un dumpinieki), kas iznāca 2017. gadā augustā Vācijas apgādā Ibidem Verlag.

PIETEIKŠANĀS ULBROKAS BIBLIOTĒKĀ (līdz 27. novembrim) kontakttālrunis 67910503