2012. gada 4. aprīlī plkst. 10.00 – 13.30 interneta vietnē www.justin.tv/llkc būs iespēja sekot 1.bibliotēku semināram mazo un vidējo lauku saimniecību pārstāvjiem “Grāmatvedības aktualitātes lauku saimniecībās 2012. gadā”.

Klintaines pagasta bibliotēka sadarbībā ar Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centru ir sagatavojusi pirmo no 8 plānotajiem tiešsaistes semināriem, ko bibliotēkas var piedāvāt saviem apmeklētājiem no vidējām un mazajām lauku saimniecībām un uzņēmējiem.

Alita Kluša, Klintaines bibliotēkas vadītāja, aicina publiskās bibliotēkas informēt savus lauksaimniekus par iespēju pieslēgties semināram, kura tēma būs “Grāmatvedības aktualitātes lauku saimniecībās 2012. gadā”.

Semināra programmu un ieteikumus, kā rīkoties, lūdzu skatiet pievienotajā šajā dokumentā.